Поштова служба "Укрпост"

Перейти до змістуПерейти до змісту

Контекстна довідка

  Створення і відправлення повідомлень

Створити повідомлення можна за допомогою посилання "Нове повідомлення" , доступного в головному меню у верхній частині екрана.

  Складання повідомлення

1. у полі "Кому" вказати адресу або адреси одержувачів, вписавши їх вручну або вибравши з "Адресної книги",
2. у полі "Копія" при необхідності вказати одержувачів, яким буде відправлена копія даного листа ,
3. у полі "Схована копія" при необхідності вказати одержувачів, яким буде відправлена схована копія даного листа
Одержувачі листа, зазначені в полях "Кому" і "Копія" не побачать адреси і не довідаються про факт одержання листа одержувачами, зазначеними в полі "Схована копія",
4. у полі "Тема" вкажіть тему даного листа,
5. при необхідності Ви можете приєднати обрані Вами файли до листа. Для цього виберіть цікавлячий Вас файл, натисніть кнопку "Прикріпити". Повторіть цю дію при необхідності
Якщо ви приєднуєте один файл, натискати кнопку "Прикріпити" не обов'язково,
6. поле "Уміст" призначене для набору тексту листа. При бажанні, Ви можете набрати текст у знайомому Вам редакторі (наприклад Microsoft Word), потім скопіювати текст із буфера обміну в поле,
7. Ви можете перевірити текст Вашого листа на наявність граматичних помилок. Для цього скористайтесь функцією "Перевірка орфографії".

  Відправлення повідомлення

Для того, щоб відправити повідомлення зазначеним одержувачам, необхідно натиснути кнопку "Відправити".

Відправлений лист буде збережено у Вашій поштовій скриньці якщо була відмічена галочка в полі "Зберегти в папці "Відправлені".

Якщо Ви не хочете відправляти повідомлення негайно, щоб пізніше доробити текст повідомлення, або скористатися їм як шаблоном для інших листів, натисніть кнопку "Зберегти чернетку".

Після натискання Ви побачите сторінку "Результати відсилання повідомлення". На цій сторінці перераховано
1.адреси, на які повідомлення було успішно відправлено
2.не було відправлено
3.некоректні адреси

Далі на цій сторінці зазначено, чи було повідомлення скопійоване в папку "Відправлені". Повідомлення може бути успішно відправлено, але якщо в поштовій скриньці не вистачає місця для збереження цього листа, воно не буде збережено.

При відправленні повідомлення-чернетки (відкритого з папки "Чернетки"), при натисканні кнопки "Відправити" внесені зміни будуть збережені в оригінальному листі, після чого точна копія листа буде відправлена одержувачам. Тобто при цьому оригінальний лист-чернетка з папки "Чернетки" не видаляєтся.

  Обмеження

В системі "Укрпост" реалізований ряд обмежень з метою забезпечення безпеки і надійності роботи системи.
1. Максимальний розмір файлу, що приєднується - 10 Мб.
2. Максимальний розмір усього повідомлення - обмежений обраним при реєстрації тарифним планом, але не може перевищувати 30 Мб

Зверніть увагу, що розмір повідомлення буде більше ніж сумарний розмір приєднаних файлів - вкладень.

Також варто знати, що розмір вкладення може бути в 1.4 рази більше розміру самого файлу. Це викликано тим, що приєднані файли кодуються за допомогою алгоритму "base64" На сторінці "Список повідомлень у папці" указується розмір повідомлення, а на сторінках детального перегляду повідомлення - можна побачити розміри файлів вкладень.

Перейти до змістуПерейти до змісту

"Мій Укртелеком - система управління послугами"