Поштова служба "Укрпост"

Перейти до змістуПерейти до змісту

Контекстна довідка

  Вхід у систему

Для початку роботи із системою "Укрпост" Вам необхідно:
1. увести логін, пароль і домен, обрані при замовленні поштової скриньки на сайті системи управління послугами "Мій Укртелеком"
2.натиснути кнопку "Увійти".

Якщо Ви забули свій пароль - скористайтеся функцією "Забули пароль", натиснувши відповідну кнопку. Вам буде запропоновано відповісти на контрольне питання, зазначене Вами при реєстрації. У випадку введення правильної контрольної відповіді система дозволить Вам одержати доступ до Вашої пошти і змінити пароль на новий під час поточного сеансу роботи.

Забутий пароль не може бути відновлений
Пароль може бути лише змінений на іншій. Справа в тім, що з метою безпеки паролі в системі "Укрпост" не зберігаються у відкритому виді . При уведенні Вами пароля він зашифровується односпрямованою функцією, після чого зберігається отриманий хеш, а оригінальний пароль відкидається. Якщо ви забули контрольну відповідь, то Вам необхідно звернутися в службу підтримки.

Не повідомляйте Ваш пароль іншим особам
Служба підтримки ніколи не буде просити вас надати таку інформацію. Ігноруйте листа , у яких Вас будуть просити надати пароль, нібито від імені компанії або її служб.

Перейти до змістуПерейти до змісту

"Мій Укртелеком - система управління послугами"