Поштова служба "Укрпост"

Перейти до змістуПерейти до змісту

Контекстна довідка

  Робота зі стрічками новин RSS

Цей сервіс поштової системи "Укрпост" дозволяє переглядати стрічки новин різних Іnternet-видань, опубліковані у форматі RSS, такі як C-News.ru і Korrespondent.net. Щоб підписатися на (або відписатися від) читання стрічок новин RSS вам необхідно відкрити сторінку списку стрічок новин RSS, натиснувши на посилання RSS у лівій частині головного меню.

Обрані Вами стрічки новин відображаються в головному меню у виді підпунктів пункту "RSS". Для перегляду однієї з таких стрічок потрібно відкрити цей пункт меню і вибрати потрібний пункт.

Деякі джерела вживають термін "канали новин", ідентичний термінові "стрічки новин".

  Підписка на стрічки новин

На цій сторінці зазначено два списки стрічок новин. Перший із них - це деякі найбільш відомі стрічки мережних інформагенств. Ви можете включити їхній перегляд, просто відзначивши відповідну галочку .

В другому списку ви можете додати інші стрічки новин. Для цього Вам потрібно знати адресу URL стрічки новин в Інтернет. Заповнивши поля "Ім'я каналу" та адресу URL каналу, а потім натиснувши на кнопку "Додати", Ви підпишетеся на зазначену стрічку новин, що з'явиться в головному меню під обраною Вами назвою.

Не давайте довгі імена каналам, тому що в противному випадку Ваше меню може стати занадто великим.

Система може видати повідомлення про помилку, у випадку якщо стрічка новин по зазначеній адресі не знайдена або її формат не підтримується системою. У системі підтримуються формати RSS 0.91, RSS 0.92, RSS 1.0 та RSS 1.1.

Можлива також ситуація, що сервер новин, що надає стрічку новин, тимчасово недоступний. У такому випадку Ви побачите останню версію стрічки новин, що збереглася в системі.

Система обновляє стрічки новин з інтервалом у 30 хвилин.

Ви можете змінити ім'я каналу або URL каналу, натиснувши на кнопку "Редагувати" у відповідному рядку, змінивши значення полів форми внизу сторінки і зберегти їх натисканням нопки "Додати"

Ви можете видалити інформацію про стрічку новин із системи, натиснувши на кнопку "Видалити" у відповідному рядку списку.

Перейти до змістуПерейти до змісту

"Мій Укртелеком - система управління послугами"